Тематичні книжкові виставки з нагоди Дня сім'ї у Чуднівській міській бібліотеці

Дата: 15.05.2020 13:42

Щорічно 15 травня відзначається Міжнародний день сім’ї (International Day of Families). Це свято було проголошене резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у 1993 році на  усвідомлення ролі сім’ї в житті суспільства. З родини починається життя людини, тут вона формується як особистість. Сім’я - джерело любові та поваги. Будучи основою суспільства, вона залишається берегинею культурних традицій, загальнолюдських цінностей і наступності поколінь. У День сім’ї прийнято вітати своїх близьких красивим віршем чи листівкою, обійняти і поцілувати своїх батьків. Тема сім’ї у вихованні та становленні людини – одна із ключових у світовій літературі. Не виняток українська класична і сучасна книга.

Чуднівська міська бібліотека пропонує тематичні книжкові виставки на абонементах 1-4 класів та 5-9 класів. Так, виставка для наймолодших під назвою «Для мам і тат, що виховують малят» пропонує книги для прочитання і самостійно, і у сімейному колі. Для старших школярів – це книги для вдумливого прочитання та індивідуального розвитку у сфері сімейних та суспільних стосунків. Якщо ви заблукали у них – зверніться до книг, які дадуть відповіді на всі запитання.