У Чуднові відкрили меморіальну дошку загиблому учаснику ООС Ігорю Хімічуку

Дата: 18.05.2020 15:04

Сьогодні, 18 травня, відбулось урочисте відкриття меморіальної дошки українському Герою, військовослужбовцю, водію відділення забезпечення Чуднівського РВК Житомирської області, допущеного до виконання службових обов’язків в 72-гу окрему механізовану бригаду імені Чорних Запорожців, старшому солдату  Ігорю Хімічуку, який поклав життя, захищаючи свою Батьківщину.

На пам’ятній церемонії були присутні родичі та друзі Ігоря, представники влади, товариші по службі, громадськість.

На відкритті меморіальної дошки звучали слова вдячності та шани на адресу загиблого бійця  від в. о. Чуднівського міського голови Сергія Костякова, військового комісара Чуднівського РВК Олега Клока та голови громадської організації «Українське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Житомирській області у м. Чуднів та Чуднівському районі» Павла Брюханова.

Під час заходу загиблого учасника ООС Ігоря Хімічука нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня посмертно (Указ Президента України від 07.04.2020р. №131/2020). Нагороду отримала його дружина Інна Хімічук.

Право відкрити меморіальну дошку надали товаришам по службі загиблого бійця.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятної дошки і вшанували пам’ять земляка Ігоря Хімічука та всіх українців, які віддали своє життя за самостійність і незалежність України, хвилиною мовчання.

Ігор Хімічук загинув 16 січня 2020 року, у день пам’яті захисників Донецького аеропорту, внаслідок снайперського обстрілу противника поблизу села Новозванівка  Попаснянського району на Луганщині. Йому було лише 29 років.

Вічна та світла пам’ять воїну-земляку!