Привітання з Днем вишиванки

Дата: 21.05.2020 15:21
Кількість переглядів: 2004

Шановна громадо!

Вітаємо зі святом національної єдності – з Днем вишиванки.

Воно відзначається в третій четвер травня. У 2020 році День вишиванки припав на 21 травня.

Свято було засноване у Чернівцях в 2006 році. Студенти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича запропонували ідею акції «Всесвітній день вишиванки», і прийшли одного дня в українському традиційному одязі. Спочатку акцію підтримали кілька десятків студентів і викладачів університету, але в подальші роки свято вийшло на всеукраїнський рівень, до нього приєдналася українська діаспора з усього світу, а також усі охочі підтримати Україну.

Саме вишиванка символізує і несе в собі духовне багатство, високу мудрість і традиційний зв’язок багатьох поколінь. Це наш національний оберіг!

Зичимо усім міцного здоров’я, великої духовної сили та мудрості, добробуту та злагоди у кожну родину, а нашій рідній Україні – миру і процвітання!