Щира подяка нашим лікарям!

Дата: 26.05.2020 11:08

Чуднівська міська рада висловлює щиру подяку нашим лікарям, які щодня рятують людські життя, адже саме вони тримають оборону в боротьбі з коронавірусом!

У час, коли переважна більшість людей знаходиться вдома, в безпеці, лікарі продовжують працювати, виконують свій професійний обов’язок ризикуючи своїм життям. На даний час дуже важливо підтримати лікарів та висловити слова вдячності за їхню працю, за їхній вклад в боротьбу з COVID-19.

Шановні наші «воїни медичної справи», уклінно дякуємо вам за те, що ви є такими чуйними, добрими, готовими допомогти в кожну хвилину. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя, натхнення в роботі, Божої ласки. Хай з усіма вами і надалі буде людське тепло, добро, достаток!

Також звертаємося і до жителів нашої громади. Шановні земляки, будь ласка, зберігайте спокій, дотримуйтесь обмежувальних заходів щодо поширення коронавірусу, з усією відповідальністю ставтеся до власної безпеки, безпеки ваших рідних та не соромтеся дякувати медикам за самовіддану працю!