Відбулась нарада працівників закладів культури Чуднівської ОТГ

Дата: 28.05.2020 13:15

У четвер, 28 травня, на базі міського будинку культури, під керівництвом начальника відділу культури, молоді та спорту Чуднівської міської ради Світлани Захарченко, відбулась робоча нарада працівників закладів культури громади.

На порядок денний було винесено ряд актуальних питань щодо культурного розвитку громади, проведення атестації працівників клубних, бібліотечних закладів, централізованої бухгалтерії для обслуговування закладів культури, молоді та спорту  міської ради.

Зокрема, обговорили питання щодо діяльності закладів культури міської ради в умовах карантинних обмежень на території громади до 22 червня 2020року згідно постанови КМ від 20.05.2020 року №352 та їх поетапного послаблення з 22.05.20р.