Дітей Чуднівської громади привітали з Міжнародним днем захисту дітей

Дата: 02.06.2020 10:36
Кількість переглядів: 2076

Щороку 1 червня ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей. Цей день – нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали чудовими батьками та громадянами своєї країни.

Вчора, 1 червня, в. о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков та працівники служби у справах дітей Чуднівської міської ради привітали зі святом дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, батьки яких загинули  в зоні АТО/ООС. Також в рамках заходу  відвідали  дві прийомні сім’ї та дитячий будинок сімейного типу, які функціонують на території міської ради.

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей 81 дитині Чуднівської громади вручили продуктові набори, які було придбано за кошти міського бюджету.

Окремо для 6  дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах  вручено подарунки від Житомирської обласної державної адміністрації.