У селі Красносілка відновили вуличне освітлення

Дата: 12.06.2020 10:59

Облаштування сучасного освітлення підвищує рівень безпеки домогосподарств та можливості безпечного пересування жителів громади у нічний час.

Тому за ініціативи в.о. Чуднівського міського голови Сергія Костякова та у відповідь на звернення жителів села Красносілка відновлено освітлення по вулицях Центральній та Польовій.

Працівники комунального підприємства «Благоустрій» Чуднівської міської ради з допомогою в.о. старости Красносільського старостинського округу Олександра Ништуна провели 1,5 кілометрову нову мережу вуличного освітлення та встановили 14 енергозберігаючих ліхтарів.

Благодійну допомогу на придбання необхідного обладнання надали ТОВ «Агро-Регіони» (керівник Михайло Олійник), а пальним забезпечили ПАФ «Грант» (керівник Юлія Маленька).