В.о. Чуднівського міського голови привітав медиків з професійним святом

Дата: 19.06.2020 10:58

Щорічно у третю неділю червня в Україні відзначається День медичного працівника. Це свято людей благородної професії, які своєю щоденною невтомною працею готові прийти на допомогу в найскрутніший час. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою й необхідною. І кожен із нас розуміє: здоров’я людей залежить від професійності, порядності й душевної доброти медика. Цьогоріч професійне свято медиків припадає на 21 червня.

Тож вчора, напередодні Дня медичного працівника у приміщенні Чуднівської центральної районної лікарні відбулися урочистості.

В цей день в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков вітаючи всіх медичних працівників з професійним святом, висловив слова щирої подяки за самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я місцевих жителів, віру і надію, яку вони дарують людям. Побажав міцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани, достойної оплати за важку, але таку потрібну роботу.

Також за значний особистий внесок та з нагоди свята найкращі медичні працівники були відзначені грамотами Чуднівської міської ради.

Зі святом присутніх вітали голова районної ради Павло Домашенко та голова районної державної адміністрації Олександр Хомич.

Теплі вітальні слова та щирі побажання прозвучали колегам і від керівників медичних закладів: головного лікаря «Чуднівська центральна районна лікарня» Ігоря Лукашенка та головного лікаря КНП «Чуднівський ЦПМСД» Анатолія Скриваника.