У Чуднівській громаді вшанували пам’ять жертв Другої світової війни

Дата: 22.06.2020 11:28

Щороку 22 червня в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни. В цей день український народ вшановує світлу пам'ять  мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Цей день для нас наповнений трагічними спогадами і болем. Найкривавіша в історії світу війна принесла українцям незліченні жертви і страждання, масовий терор, смерть та руйнування. Гірка доля не оминула жодну українську родину, війна забрала життя кожного п’ятого українця.

Наш священний обов’язок – навіки зберегти пам'ять про тих, хто відстояв перемогу в цій жахливій війні, тих, хто став жертвою смертельних жорен нацизму. Життєписи цих людей – уроки істинної мужності та патріотизму для сучасників.

Сьогодні, з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни у Чуднівській ОТГ відбулось покладання квітів до пам’ятних знаків та братських могил за участю представників міської ради, районного керівництва, організації ветеранів та громадськості.

У Чуднові відбулась урочиста церемонія покладання квітів до обеліску Слави. У заході взяли участь в. о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков, голова районної ради Павло Домашенко, голова райдержадміністрації Олександр Хомич, керівництво районної організації ветеранів Людмила Чумак та Микола Шваб, працівники державних установ та організацій, громадськість.

Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих у Другій світовій війні.

Схиляємо голови перед мужністю і нескореністю нашого народу, який знайшов у собі сили вистояти і вижити, який піднявся на бій і переміг у героїчній боротьбі.

Вічна пам’ять загиблим. Честь і слава живим героям!