У Чуднівській громаді розпочинається «Велике будівництво»

Дата: 25.06.2020 18:05

Сьогодні, 25 червня 2020 року, відбулась виїзна робоча нарада з питання реконструкції стадіону, який розташований на території КЗ «Чуднівський ліцей». У нараді взяли участь в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков, начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства міської ради Олег Захарченко, інженер відділу освіти міської ради Анатолій Губатюк, директор ліцею Ніна Дячук та представники підрядної організації ТОВ «МІТТЕЛ».

Замовником виконання будівельних робіт є Департамент регіонального розвитку Житомирської облдержадміністрації, підрядник – товариство з обмеженою відповідальністю «МІТТЕЛ» (м. Київ).

На нараді було обговорено основні заходи передбачені проєктною документацією, строки виконання будівельних робіт та інші робочі питання. Підрядники запевнили, що будівельні роботи розпочнуться з 1 липня 2020 року.

Проєктом реконструкції стадіону передбачено:

- улаштування футбольного поля розміром 94 х 54 метри (трав’яне покриття);

- улаштування багатофункціонального (баскетбол, волейбол, теніс, бадмінтон) спортивного майданчика  розміром 40 х 20 метрів (штучне покриття);

- улаштування бігових доріжок (штучне покриття);

- улаштування металевих трибун з накриттям;

- благоустрій території.

Загальна кошторисна вартість будівництва, передбачена кошторисною документацією, в поточних цінах станом на 01 лютого 2020 року складає – 5927,2 тис. грн.

Проєкт реалізується в рамках програми «Велике будівництво» за кошти Державного фонду регіонального розвитку, на що передбачено кошти  в сумі 5276,6 тис. грн.

З бюджету Чуднівської міської об’єднаної територіальної громади передбачено співфінансування в сумі 586,3 тис. грн. А також профінансовано вартість проектних робіт та вартість експертизи в сумі 54,4 тис. грн.

Будівельні роботи планується завершити до початку навчального року.