З нагоди Дня Конституції України у Чуднові відбулась урочиста церемонія покладання квітів

Дата: 26.06.2020 14:11

28 червня вся Україна святкує День Конституції. Саме в цей день у 1996 році Верховна Рада ухвалила і ввела в дію Конституцію – основний Закон нашої держави, який утверджує багатовікове прагнення українського народу до незалежності та власної держави. Прийняття Конституції стало важливою віхою в історичному розвитку країни, закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало вагомим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло подальшому підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Сьогодні, 26 червня 2020 року, напередодні Дня Конституції України у Чуднові відбулась урочиста церемонія покладання квітів до пам’ятника Т.Г. Шевченку, у якій взяли участь в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков, голова районної ради Павло Домашенко, голова райдержадміністрації Олександр Хомич, працівники державних установ та організацій, громадськість.

Під час заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх героїв та всіх, хто віддав своє життя в ім’я незалежності та свободи нашої країни.