Привітання в.о. Чуднівського міського голови Сергія Костякова з Днем Конституції України

Дата: 26.06.2020 15:53

Шановна громадо!

Сердечно вітаю з надзвичайно важливим святом нашої держави – Днем Конституції України!

Прийняття Конституції — це одна зі сходинок становлення України незалежною та демократичною державою. Адже вона визнає найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надає кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Конституцію та дотримуватись її законів.

З нагоди визначного державного свята щиро зичу всім впевненості та сили, міцного здоров’я та щастя, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.

Нехай скінчиться війна і запанує злагода на нашій землі. Хай мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній сім’ї.

І нехай демократичні засади, що були закріплені Конституцією  стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави.

З повагою,

в.о. міського голови

Чуднівської міської ради                                                                      Сергій Костяков