У Чуднові вшанували пам’ять загиблого воїна АТО Олександра Борушевського

Дата: 01.07.2020 10:48

1 липня 2020 року минають четверті роковини з дня загибелі нашого земляка,  українського героя, воїна АТО Олександра Борушевського.

Борушевський Олександр Станіславович народився 06.04.1984 року у м. Житомирі. Невдовзі переїхав з батьками у м. Чуднів, де пішов та закінчив Чуднівську ЗОШ № 2 І-ІІІ ст., вступив до Житомирського ВПУ-17, а далі - строкова служба в армії та підписання контракту у Чуднівській вч А1979 на посаду командира телефонного відділення секретного зв’язку.

У липні 2015 року Олександра перевели до м. Суми та направили до 58 окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України. Починаючи з липня 2015 року, він знаходився в зоні АТО.

Старший лейтенант Олександр Борушевський (позивний "Поляк") був відважним бійцем і надійним товаришем, котрий не раз рятував від смерті своїх бойових побратимів, за що був нагороджений орденом та медаллю.

Загинув 1 липня 2016 року поблизу населеного пункту Верхньоторецьке, Донецької області, потрапивши в бою під ворожий обстріл, у результаті чого отримав важке осколкове поранення, яке виявилось несумісним з життям.

У бійця залишились батьки, брати, дружина і маленька донечка.

За виявлений героїзм Олександра нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Щороку в цей пам’ятний день покладаються квіти до могили загиблого героя.

Мешканці громади вкотре висловлюють співчуття рідним та близьким загиблого бійця.

“Допоки серця палають – герої не вмирають” –   слова відомої нині української пісні.  Тож нехай у серцях усіх чуднівчан  пломеніє згадка про героя, який віддав за нас з вами життя.

Світла пам’ять та вічна пам’ять Герою!