В.о. Чуднівського міського голови взяв участь у робочій зустрічі з головою Житомирської ОДА та керівниками силових структур області

Дата: 08.07.2020 15:35

Сьогодні, 8 липня 2020 року, в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков взяв участь у робочій зустрічі, яку у Чуднові провели голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко, начальник Головного управління Національної поліції в Житомирській області Юрій Олійник, прокурор Житомирської області Олег Василів, начальник управління Служби безпеки України в Житомирській області Сергій Лисак та народний депутат України Сергій Кузьміних.

Метою такої зустрічі було обговорення проблемних питань регіону, зокрема резонансних подій, протиправних дій чи бездіяльності правоохоронних органів або силових структур районного рівня, які потребують вирішення на рівні області чи держави.

Представники громад Чуднівського, Любарського та Романівського районів  мали змогу отримати відповіді на проблемні питання.

Сергій Михайлович також звернувся до керівництва області з питаннями, які потребують вирішення на обласному рівні.

Після завершення зустрічі Сергій Костяков, Віталій Бунечко та Сергій Кузьміних перевірили стан виконання робіт з реконструкції стадіону на території Чуднівського ліцею, які розпочалися 1 липня.