В.о. Чуднівського міського голови провів апаратну нараду

Дата: 13.07.2020 11:48

Сьогодні, 13 липня, в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков провів апаратну нараду за участю начальників структурних підрозділів, в.о. старост старостинських округів та керівників установ і організацій міської ради.

Під час наради обговорювались ряд важливих питань, зокрема:

• щодо вирішення робочих питань, які виникли під час проведення реконструкції стадіону на території Чуднівського ліцею;
  • щодо розробки орієнтованого кошторису витрат для облаштування території та встановлення пам’ятника Я. Барщевському у м.Чуднів;
  • щодо інвентаризації землі у с. Турчинівка;
  • щодо проведення благоустрою на території громади;
  • щодо виконання робіт з проведення водогону у с. Красносілка (доповів в.о. старости Красносільського старостинського округу Олександр Ништун);
  • щодо початку навчального року 2020-2021 року та закупівлю засобів для проведення дезінфекції та температурного скринінгу (доповів начальник відділу освіти міської ради Володимир Кривоцюк) тощо.

Cергій Михайлович наголосив на проведенні інвентаризації об’єктів із визначенням безгосподарських гідротехнічних споруд, які знаходяться на території Чуднівської ОТГ та взяття їх на баланс міської ради. Необхідність проведення даної роботи полягає у тому, що безхазяйні споруди є однією з причин недоотримання місцевим бюджетом додаткових коштів, а головне відсутність власників ставить під загрозу руйнування цих споруд у цілому, і як наслідок, затоплення та підтоплення територій, руйнування шляхів та інших комунікацій, що може призвести до надзвичайних ситуацій та економічних збитків.

За підсумками наради було надано ряд відповідних доручень.