У Чуднові продовжують роз’яснювальні роботи та перевірки суб’єктів господарювання на дотримання карантинних обмежень

Дата: 14.07.2020 15:48

Сьогодні, 14 липня, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, спеціалістами Чуднівського РУ ГУ Держпродспоживслужби України в Житомирській області проведено перевірки щодо дотримання протиепідемічних вимог закладами продовольчої та непродовольчої торгівлі у місті Чуднів.

У закладах торгівлі було виявлено наступні порушення:

• відсутність інформування клієнтів щодо встановлених обмежень стосовно профілактики коронавірусної інфекції;
  • відсутні урни з кришками для використаних засобів індивідуального захисту;
  • неправильне носіння засобів індивідуального захисту та недотримання маскового режиму покупцями та продавцями;
  • відсутність дезінфікуючих засобів для проведення вологого прибирання приміщень закладів та неякісне прибирання. Використання замість дезінфікуючих відбілюючі засоби тощо.

За виявлені порушення керівникам закладів були надані приписи, попереджувальні листи з пропозиціями, інформаційні листи до органів місцевої влади та складені протоколи про адміністративні правопорушення згідно статті 42 КУпАП.

Перевірки закладів будуть проводитись і надалі.

Держпродспоживслужба звертає увагу суб’єктів господарювання на неухильне дотримання працівниками та відвідувачами закладів вимог постанов Головного державного санітарного лікаря України щодо організації протиепідемічних вимог на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби. Керівник закладу господарювання несе відповідальність за дотримання умов щодо збереження власного здоров’я та здоров’я своїх працівників і відвідувачів.