Благоустрій у Чуднівській громаді не припиняється

Дата: 30.07.2020 10:33

У Чуднівській об’єднаній територіальній громаді активно проводяться роботи з упорядкування та благоустрою територій. Заходами з благоустрою охоплено всі населені пункти ОТГ.

В.о. міського голови Сергій Костяков особисто проводить об’їзд територіальних округів громади з метою огляду доріг, стану прибудинкових територій та благоустрою.

Наразі актуальним є питання покосу трави, бо з настанням спекотних днів посилюється загроза виникнення пожежі. Також не менш важливою роботою є зріз аварійних дерев, вивезення сміття та ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ.

Днями Сергій Михайлович відвідав Карвинівський старостинський округ, який нещодавно приєднався до Чуднівської ОТГ.  Під час обстеження ознайомився з територією округу та разом із в.о. старости Володимиром Радушинським визначилися з переліком необхідних робіт, які потрібно виконати.

Після приєднання Карвинівського старостинського округу (с.Карвинівка, с. Станіславівка, с. Грем’яче, с. Бартуха) збільшилась територія Чуднівської громади та додалося роботи комунальному підприємству «Благоустрій» міської ради (керівник Анатолій Огороднік). Так, у селі Грем’яче комунальники провели роботу з ліквідації стихійного сміттєзвалища.

У селі Тютюнники працівниками КП «Благоустрій» проведено обрізку аварійних дерев, а у с. Турчинівка - ремонт вуличного освітлення.

У ході робочої поїздки очільником громади ставилися конкретні завдання, які потребують виконання у стислий термін.