Відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 05.08.2020 08:30

У вівторок, 4 серпня 2020 року, у Чуднівській міській раді під керівництвом в.о. міського голови Сергія Костякова відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, у якій крім членів комісії взяли участь головний лікар КНП «Чуднівська центральна районна лікарня» Ігор Лукашенко, начальник Чуднівського районного сектору управління ДСНС у Житомирській області Юрій Отаманський, фельдшер санітарного відділу державного контролю за дотриманням санітарного законодавства Чуднівського районного управління Головного управління ДПСС у Житомирській області Олексій Бортовський.

У порядку денному розглядались наступні питання:

• про продовження карантинних обмежень на території громади до 31 серпня 2020року , згідно постанови КМУ від 22.07.2020 року № 641;
  • про проходження медичних оглядів працівниками навчальних закладів;
  • про відкриття закладів дошкільної освіти у Тютюнниках, Стовпові, Кихтях, Красносілці та у с. Дубище з 25.08.2020р.;
  • про підготовку до опалювального сезону 2020-2021 р. тощо.