Розпочалося будівництво шляхопроводу

Дата: 11.08.2020 08:34

В рамках програми «Велике будівництво» розпочалося будівництво шляхопроводу через залізницю на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-03 Житомир – Чернівці, км 57+058, Житомирська область (біля села Красносілка).

Вартість виконання будівельних робіт складає 27708,059 тис.грн.. Замовником виконання робіт виступає Служба автомобільних доріг у Житомирській області. Згідно з договором, ремонтно-будівні роботи, що розраховані на 2 роки та фінансуються з державного бюджету, виконує ТОВ «Мостобудівельний загін №112».

Також в рамках програми «Велике будівництво» в цьому році планується розпочати:

- Реконструкцію автомобільної дороги загального користування державного значення Н-03 Житомир - Чернівці на ділянці км 52+250 – км 58+000, Житомирська область, кошторисною вартістю - 392947,221 тис.грн.;

- Реконструкцію автомобільної дороги загального користування державного значення Н-03 Житомир - Чернівці на ділянці км 58+000 – км 62+200, Житомирська область, кошторисною вартістю - 223307,865 тис.грн.;

- Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С062313 Дриглів-Кихті-Рижів км 0+000 – км 5+600, Житомирської області, кошторисною вартістю - 48580,753 тис.грн.