Іграшки для дітей громади

Дата: 13.08.2020 08:10

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 січня 2020 року № 143-р «Про передачу товарів, поміщених у режим відмови на користь держави, що зберігаються на складі Одеської митниці Державної митної служби» Житомирській облдержадміністрації передані іграшки для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу та під опікою; дітей, які мають статус члена сім’ї загиблого під час участі в антитерористичній операції та/або операції об’єднаних сил; дітей із числа внутрішньо переміщених осіб, які перебувають у місцях компактного проживання.

Чуднівська міська рада отримала 102 дитячі іграшки, які були вручені двадцятьом дітям громади вищезазначеної категорії віком до 12 років.