СТАРТУЄ НОВИЙ НАВЧАЛЬНИЙ РІК…

Дата: 13.08.2020 16:10

12 серпня 2020 року відбулася нарада керівників закладів дошкільної освіти Чуднівської міської ради,  у якій взяли участь начальник відділу освіти Володимир Кривоцюк,  методист відділу освіти Леся Подолянець, директори закладів дошкільної освіти Чуднівської міської ради.

На порядку денному обговорювалися питання про  підготовку закладів дошкільної  освіти до роботи в умовах адаптивного карантину та завдання діяльності ЗДО на 2020-2021 навчальний рік; організація харчування в закладах дошкільної освіти; опрацювання інструктивно-методичних рекомендацій МОНУ «Щодо організації діяльності дошкільної освіти у 2020/2021 навчальному році»; про організацію навчання дітей із особливими освітніми потребами в інклюзивних групах ЗДО (рекомендації щодо створення інклюзивного освітнього середовища у закладах дошкільної освіти); про хід звітування керівників закладів дошкільної освіти перед трудовим колективом, громадкістю.

13  серпня  на  базі  міського  будинку  школяра  відділом  освіти  Чуднівської  міської  ради  проведено  установчу  нараду  з  директорами  закладів  загальної  середньої  освіти. Ключовим  питанням  серпневої  зустрічі  було  - організація  роботи  закладів  освіти  у  2020-2021  навчальному  році  в  умовах  адаптивного  карантину.

Начальник  відділу  освіти Володимир  Кривоцюк  ознайомив  присутніх з  рекомендаціями  щодо  організації  освітнього  процесу  в  закладах  освіти  Чуднівської  міської  ради  у  2020-2021  навчальному  році, затвердженими  Комісією  з  питань  техногенно-екологічної  безпеки та  надзвичайних  ситуацій  Чуднівської  міської  ради (протокол №11  від  04.08.2020 р.)

Головним  спеціалістом  відділу  освіти  Наталією Совсімовою піднімались  актуальні  на  початок  навчального  року  питання – про  роботу  в  системі  ІСУО та  дотримання  вимог  статті  30  Закону  України  «Про  освіту» «Прозорість та  інформаційна  відкритість  закладу  освіти».

Галина Жуковська, головний  спеціаліст  відділу  освіти, зосередила  увагу  керівників  на  підготовці  закладів  загальної середньої освіти  до  нового  навчального  року  з  питань цивільного  захисту, охорони  праці та  безпеки життєдіяльності. Наголосила  на  дотриманні  нормативно-правових  документів  щодо  щорічного  звітування  керівників  закладів  освіти  перед  педагогічним колективом та  громадськістю, яке  має  пройти  в  закладах  освіти  з  26  по  28  серпня  2020  року.

На  нараді  вирішувалися  питання  проходження  медичних оглядів  працівників, обговорено  структуру  2020-2021  навчального  року, до  відома  доведено графіки  проведення  серпневих  зустрічей  вчителів-предметників та прийому  закладів  освіти  до  роботи  у  новому  навчальному  році, проведення  тарифікації  педагогічних  працівників, всеукраїнського конкурсу «Учитель  року -  2021», обговорено  проект  професійного  стандарту за  професією «Керівник  закладу  загальної  середньої  освіти» тощо.