У Чуднівській громаді продовжують роз’яснювальні роботи та перевірки суб’єктів господарювання на дотримання карантинних обмежень

Дата: 14.08.2020 14:10

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, спеціалістами Чуднівського РУ ГУ Держпродспоживслужби України в Житомирській області проводяться перевірки щодо дотримання протиепідемічних вимог закладами продовольчої та непродовольчої торгівлі Чуднівської ОТГ. Перевірки проводяться із залученням представників Чуднівського відділення поліції Бердичівського відділу поліції ГУНП України в Житомирській області.

Цього тижня такі обстеження здійснено у селах Короченки, Городище та у місті Чуднів.

У закладах торгівлі було виявлено наступні порушення:

• відсутність інформування клієнтів щодо встановлених обмежень стосовно профілактики коронавірусної інфекції;
  •  відсутні урни з кришками для використаних засобів індивідуального захисту;
  •  неправильне носіння засобів індивідуального захисту та недотримання маскового режиму покупцями та продавцями;
  •  відсутність дезінфікуючих засобів для проведення вологого прибирання приміщень закладів та неякісне прибирання.

За виявлені порушення керівникам закладів були надані приписи, попереджувальні листи з пропозиціями, інформаційні листи до органів місцевої влади та складені протоколи про адміністративні правопорушення згідно статті 42 КУпАП.

Держпродспоживслужба продовжує працювати в даному напрямку.

Тому ще раз звертаємо увагу підприємців, власників об’єктів з масовим перебуванням людей на необхідність строгого дотримання протиепідемічних вимог, передбачених на карантинний період. Зокрема, забезпечити вимоги соціального дистанціювання, роботу персоналу та перебування відвідувачів у засобах індивідуального захисту, ретельно дотримуватись правил обробки рук та дезінфекції приміщень.