Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради

Дата: 17.08.2020 11:52

Сьогодні, 17 серпня 2020 року, під головуванням в. о. Чуднівського міського голови Сергія Костякова відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

Під час засідання членами виконавчого комітету затверджено склад комісії з виявлення безхазяйного нерухомого майна на території Чуднівської  міської ради, а також склад оргкомітету і план заходів з підготовки  та відзначення  Дня міста  Чуднів  у  2020 році.

На виконання повноважень у сфері охорони дитинства виконавчим комітетом надано дозволи на вчинення правочинів стосовно нерухомого майна, користувачами і власниками якого будуть діти.

У ході засідання  було розглянуто ряд важливих питань, зокрема:

- про захист житлових та майнових прав дітейсиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

- про надання статусу дітей, позбавлених батьківського піклування;

- про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Чуднівської міської ради;

- відведення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації;

- про тимчасове обмеження руху автотранспорту під час проведення в місті Чуднів заходів з нагоди святкування Дня міста;

- про організацію торгівлі під час святкування Дня міста 12.09.2020р в м.Чуднів;

- про надання дозволу  фізичній особі   підприємцю Лащ  О.М. на тимчасове розміщення виносної торгівлі та атракціону;

- про визначення адреси/місцезнаходження приміщення Чуднівської міської територіальної виборчої комісії тощо.

З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

У «різному»  виконавчим комітетом обговорювались питання поширення коронавірусної інфекції серед жителів (доповів начальник відділу цивільного захисту, мобілізаційної роботи, охорони праці міської ради  Олександр Акуліч), а також проведення інтернет-мережі у населених пунктах громади та проведення робіт з благоустрою у парку «Тетерів» .