Відбулась позачергова 19-та сесія міської ради

Дата: 18.08.2020 13:46

Сьогодні, 18 серпня 2020 року, відбулась позачергова дев’ятнадцята сесія Чуднівської міської ради, яку проводив в.о. міського голови Сергій Костяков.

На сесію прибуло 17 депутатів з 26-ти.

Депутати прийняли звернення до Чуднівської районної ради про передачу підприємств, установ, організацій та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чуднівського району в комунальну власність Чуднівської міської ради (в т.ч. школи, КНП «Чуднівська ЦРЛ», КНП «Чуднівський ЦПМСД, КУ «Чуднівська центральна районна аптека № 65», адмінприміщення тощо).

Також обранці внесли зміни до рішення 18-ї сесії Чуднівської міської ради від 21.07.2020 року №1324, поклали обов’язки із вчинення нотаріальних дій, реєстрації місця проживання громадян у Карвинівському старостинському окрузі та затвердили ряд розпоряджень в.о. міського голови.

У різному депутати підтримали депутатський запит щодо належного виконання обслуговування перевізником автобусного маршруту «Чуднів-Судачівка-Чуднів», депутатське звернення до Служби автомобільних доріг у Житомирській області щодо ремонту дороги Довбиші-Йосипівка-Красноволиця-Красногірка-Красносілка, обговорили питання про ремонт доріг в с. Бабушки та по вулиці Скала у м. Чуднів, ситуацію із проведенням у громаді аукціонів з права оренди земельних ділянок.