В.о. Чуднівського міського голови провів зустріч із заступником голови Житомирської облдержадміністрації

Дата: 20.08.2020 17:45

Сьогодні, 20 серпня 2020 року, в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков провів зустріч із заступницею голови облдержадміністрації Наталією Остапченко, яка прибула у Чуднівську громаду з робочим візитом.

Зустріч розпочалася з привітання. Дипломами Житомирської ОДА з нагоди Дня підприємця, яке цьогоріч припадає на 6 вересня, нагородили керівника  СГ «Дружба» Ігоря Гончарука та приватного підприємця – місцевого перевізника Романа Варгалюка.

Під час зустрічі керівники оглянули територію СГ «Дружба», після чого перевірили хід виконання робіт з реконструкції стадіону Чуднівського ліцею, яке реалізується в рамках програми «Велике будівництво» та обговорили дату закінчення будівельних робіт. Наразі роботи виконані на 60%.

Нагадаємо, що проєктом реконструкції стадіону передбачено:

- улаштування футбольного поля розміром 94 х 54 метри (трав’яне покриття);

- улаштування багатофункціонального (баскетбол, волейбол, теніс, бадмінтон) спортивного майданчика  розміром 40 х 20 метрів (штучне покриття);

- улаштування бігових доріжок (штучне покриття);

- улаштування металевих трибун з накриттям;

- благоустрій території.