Привітання в.о. Чуднівського міського голови Сергія Костякова з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України

Дата: 21.08.2020 15:10

Шановна громадо!

Вітаю вас з Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України.

Державний прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України.

День Незалежності в серцях українців став символом самоствердження, відчуття волі та суверенності. Це свято об’єднує всіх, хто любить і шанує свою країну, хто своєю працею створює гідне майбутнє Батьківщини.

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за державність, а також день, коли варто відзначити наших новітніх Героїв, які тримають небо над Україною!

Сьогодні громадяни України повинні зробити усе, аби наповнити незалежність нашої країни справжнім змістом, докласти максимум наших зусиль і снаги, аби наблизити пору розквіту України.

Від душі бажаю міцного здоров’я, гарного настрою, радості, щастя, віри у щасливе майбутнє України!

З повагою,

в.о. міського голови

Чуднівської міської ради                                                                     Сергій Костяков