Команда села Тютюнники взяла участь у фінальних змаганнях «Краще спортивне село Житомирщини 2020 року»

Дата: 27.08.2020 11:12

22 серпня 2020 року у селі Садки Житомирського району ГО ЖТО ВФСТ "Колос" проводила фінальні змагання "Краще спортивне село Житомирщини 2020 року". Чуднівську об'єднану територіальну громаду представляла команда села Тютюнники.

До програми змагань входило шість видів спорту: волейбол, гиря, перетягування канату, шахи, шашки та настільний теніс. Результат нашої команди: два четвертих місця та шосте загальнокомандне місце з одинадцяти команд. До її складу входили 18 спортсменів. Наймолодшому – 18 років, найстаршому - 69.

У селі Тютюнники займаються фізичною культурою та спортом. Працюють спортивні секціїз волейболу, футболу, футзалу, настільного тенісу. Обладнана тренажерна зала. У минулому році було проведено капітальний ремонт спортивної зали.

Всі організаційні питання з підготовки до змагань вирішував директор місцевого сільського будинку культури, депутат Чуднівської міської ради Микола Маслюківський. Фінансову підтримку надали відділ культури, молоді та спорту міської ради та Тютюнниківский старостинський округ.