Вшанування пам’яті загиблого воїна АТО Сергія Русаловського

Дата: 01.09.2020 14:56

1 вересня 2020 року минають шості роковини з дня загибелі нашого земляка,  українського героя, воїна АТО Сергія Русаловського.

Русаловський Сергій Миколайович – заступник командира бойової машини – навідник-оператор 30-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, солдат.

Народився 29 лютого 1972 року в селі Турчинівка Чуднівського району Житомирської області. Закінчив 8 класів середньої школи села Тютюнники Чуднівського району та професійно-технічне училище №30 села Турчинівка Чуднівського району.

Проходив строкову військову службу в лавах Збройних Сил.

У березні 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив заступником командира бойової машини – навідником-оператором 30-ї окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А0409, місто Новоград-Волинський Житомирської області).

З літа 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

1 вересня 2014 року солдат Русаловський загинув під час ведення бойових дій  біля міста Лутугине Луганської області.

Залишились мати, дружина, троє дітей та онучка.

За виявлений героїзм Сергія нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Сьогодні, о 9.00 годині в знак шани у Залі пам’яті Міністерства оборони України прозвучав Дзвін пам’яті та пролунало ім’я Воїна-Героя – нашого земляка Сергія Русаловського, який віддав своє життя за наше спокійне майбутнє.

Вшанувати пам’ять Героя до Меморального комплексу Міністерства оборони України прибули дружина Леся Русаловська, син Денис та представники Чуднівського районного військового комісаріату.

В цей пам’ятний день на знак шани та вдячності в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков та працівники міської ради поклали квіти до могили загиблого героя.

Мешканці громади висловлюють співчуття рідним та близьким загиблого Героя.

Вічна пам’ять та вічна слава! Ми пам’ятаємо…