В.о. Чуднівського міського голови взяв участь у нараді Житомирської обласної ради щодо використання майна спільної власності територіальних громад області

Дата: 03.09.2020 15:48

Сьогодні, 3 вересня, в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков взяв участь у нараді з питань використання майна спільної власності територіальних громад області, яка відбулась у приміщенні обласної ради.

Нарада проходила під керівництвом голови Житомирської обласної ради Володимира Ширми, за участю начальника управління охорони здоров’я облдержадміністрації Миколи Суслика, виконавчого апарату обласної ради та представників районних рад, об'єднаних територіальних громад області.

На нараді обговорили низку важливих питань, що стосувалися передачі підприємств, установ, організацій та майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст, районів в комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Під час наради представники Житомирської обласної ради ознайомили присутніх із законодавством, що стосується передачі об’єктів комунальної власності та надали відповідь на всі питання, які виникали в учасників зібрання.

Тривалих дискусій спричинило питання передачі у власність ОТГ опорних лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги.