Житомирська область

Під час проведення робіт з благоустрою випробувано нову техніку

Дата: 05.09.2020 16:52
Кількість переглядів: 719

З метою підтримання належного санітарного стану та естетичного вигляду, напередодні Дня міста Чуднів, з ініціативи в.о. міського голови Сергія Костякова 4 вересня працівники Чуднівської міської ради провели роботу з благоустрою у парку «Тетерів». До прибирання долучилися працівники КП «Благоустрій» та Чуднівської військової частини А 1979.

Було виконано значний обсяг робіт: обкошено суху траву, прибрано сміття та сухе листя, здійснено санітарну обрізку дерев тощо. Слід відмітити, що вперше під час благоустрою працівниками випробувано нову техніку, а саме механічний подрібнювач гілок. Якщо раніше під час подібних робіт деревні відходи просто вивозились на смітник чи відразу на місці спалювались, то тепер завдяки сучасній техніці непотрібне гілля перероблено в тверде органічне паливо, що буде використано в опалювальному сезоні в котельнях комунальних закладів громади.

На придбання механічного подрібнювача гілок не було витрачено жодної копійки бюджетних коштів. Сергій Костяков, розуміючи необхідність мати в комунальному господарстві міста таку корисну техніку, звернувся до ТОВ «Камінське», яке обробляє землі на території Чуднівської ОТГ, з проханням в рамках соціального партнерства придбати для потреб громади подрібнювач гілок. Керівник агропідприємства Раїса Саусь пішла назустріч в.о. міського голови і, як результат, у розпорядженні Чуднівського комунального підприємства «Благоустрій» з’явився сучасний апарат, що водночас допомагає наводити чистоту і порядок, а також сприятиме раціональному використанню енергоресурсів та бюджетних коштів.

До речі, Сергій Михайлович власноруч запустив двигун подрібнювача гілок та разом із працівниками завантажував гілля для переробки.

Чіткість і визначеність рішень, вміння співпрацювати та звичка робити більше, ніж зобов’язаний, – ось саме ті риси, якими має володіти справжній керівник та господарник.