Вітання Почесного громадянина міста Чуднова з Днем народження

Дата: 07.09.2020 09:42

4 вересня відзначила своє 78-річчя Чайківська Неоніла Леонідівна, якій з 2008 року присвоєно звання «Почесний громадянин міста Чуднів».

Усе своє трудове життя вона займала активну життєву позицію. За багаторічну працю в галузі освіти приклала неабиякі зусилля для навчання та виховання підростаючого покоління. Неоніла Леонідівна - професіонал з вивчення англійської мови, за трудові досягнення отримала відзнаку Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти».

В цей день привітати іменинницю завітали представники Чуднівської міської ради. Дякуючи Неонілі Леонідівні за довгі роки самовідданої праці на благо рідного міста, представники влади побажали міцного здоров’я, подальшої активності, довголіття, благополуччя, радості, сімейного затишку.