У Чуднівському ліцеї відбувся квест-старт гри-подорожі в об’єднанні “Українчики»

Дата: 14.09.2020 12:46

11 вересня, напередодні Дня міста Чуднів у КЗ «Чуднівський ліцей» з дотриманням усіх протиепідемічних заходів відбувся квест-старт гри-подорожі в дитячому патріотичному об’єднанні «Українчики». У якому взяли участь учні 2-6 класів ліцею.

Отримавши маршрутні листи-програми, діти рухались послідовно станціями, виконуючи при цьому завдання. Кожен клас мав здійснити таку подорож протягом 45 хвилин.

Під час квесту діти вправно виконували завдання і разом з тим мали нагоду повеселитись.

Проведення таких заходів дає можливість дітям продемонструвати свої знання, інтелектуальні та творчі здібності.