Участь у туристичній виставці «ZT-EXPO 2020»

Дата: 16.09.2020 14:36

11 вересня, у Житомирі в рамках фестивалю ZT-EXPO 2020 відбулася Всеукраїнська туристична виставка, де регіони України, міста й ОТГ Житомирщини пропонували знайомство зі своїми туристичними маршрутами, фестивалями, пам’ятками й цікавими об’єктами.

Цьогоріч на виставці свій туристичний потенціал та напрацювання в цій сфері презентувала і Чуднівська громада.

Продовженням фестивалю ZT-EXPO стала конференція, на якій учасники обговорили особливості роботи музеїв та заповідників під час карантину, фестивальний та зелений туризм, а також нові екскурсії та туристичні маршрути.

Участь у таких заходах – це необхідність сьогодення, своєрідна школа побудови та розвитку успішної громади і безцінний обмін досвідом в питанні розвитку туристичної привабливості.

За участь у фестивалі делегація Чуднівської міської ради отримала подяку від Департаменту культури молоді та спорту Житомирської обласної державної адміністрації.