Вітання в.о. Чуднівського міського голови Сергія Костякова з Днем рятівника

Дата: 17.09.2020 09:28

Щиро вітаю усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом — Днем рятівника!

Це свято об’єднує людей мужніх професій – пожежників, працівників аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги – забезпечення надійного захисту національного багатства, життя людей від різних стихій.
Ви ціною власного здоров'я, піддаючи ризику свої життя заради порятунку іншого, забезпечуєте підтримку спокою та безпеки на території громади.

Вдячний вам за те, що ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Шановні рятівники! Щиро бажаю вам міцного здоров’я, миру та родинного тепла. Успіхів у службі на благо громади, на благо всій Україні!

З повагою,

в.о. міського голови

Чуднівської міської ради                                                                       Сергій Костяков