В.о. Чуднівського міського голови привітав Почесного громадянина міста Чуднова з Днем народження

Дата: 21.09.2020 14:35

Сьогодні, 21 вересня, відзначає своє 67-річчя лікар-хірург вищої категорії, завідувач хірургічним відділенням Чуднівської районної лікарні, Почесний громадянин міста Чуднів Сметанюк Богдан Степанович.

Усе своє трудове життя він займає активну життєву позицію. За багаторічну працю в галузі медицини приклав неабияких зусиль у розвиток охорони здоров’я. Надаючи висококваліфіковану медичну допомогу, проявляє високу професійну майстерність.

Звання «Почесний громадянин міста Чуднів» присвоєно у 2012 році.

Привітати ювіляра завітав в.о. міського голови Чуднівської міської ради Сергій Костяков.

Сергій Михайлович подякував імениннику за довгі роки самовідданої праці та щире відкрите серце і побажав міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, радості, тепла, підтримки близьких та подальшої активності.