У Чуднові проведено ремонт каналізаційної мережі

Дата: 25.09.2020 13:39

Цими днями у Чуднові було відремонтовано каналізаційну мережу по вулиці Героїв Майдану, 171.  Жителі даного будинку звернулися зі скаргою про незадовільний стан цєї інженерної мережі до в.о. Чуднівського міського голови Сергія Костякова. Відреагувавши на звернення, Сергій Михайлович надав доручення керівникам відповідних підрозділів щодо усунення існуючих проблем.

Вже в короткий термін фахівцями було здійснено обстеження даного об’єкта та виявлено зношеність, аварійний стан каналізаційної мережі, що й стало причиною прориву.

Завдячуючи працівникам комунальних підприємств «Теплокомуненерго» (керівник Микола Кідрук) та «Благоустрій» (керівник Анатолій Огороднік), а також фінансовій підтримці, яку надала ФОП Леся Лещенко, було прокладено 40 метрів нової каналізаційної мережі.

Мешканці будинку 171 по вул. Героїв Майдану висловили свою вдячність за якісно виконаний ремонт каналізаційної мережі та надіслали лист-подяку.