Всеукраїнський Олімпійський урок та Олімпійський тиждень

Дата: 25.09.2020 14:44

З нагоди Дня фізичної культури та спорту, з метою популяризації олімпійського  руху й утвердження здорового способу життя у  період  з  12  по  22   вересня 2020  року в закладах загальної середньої освіти  Чуднівської  міської  ради було проведено Всеукраїнський  Олімпійський тиждень.

Вже  стало  доброю  традицією  розпочинати шкільний спортивний  рік  з  проведення  Олімпійського  уроку на  теми: «Спорт – посол  миру» (Красногірська  ЗОШ І-ІІ ст..), «Швидше! Вище! Сильніше!»(Дубищенська  ЗОШ І-ІІ ст., Бабушківська  ЗОШ І-ІІ ст...), «Історія  Олімпійських  ігор» (Турчинівська  ЗОШ І ст., Чуднівська  ЗОШ І-ІІІ ст..№2), «Малі  олімпійські  ігри» (Стовпівська  ЗОШ І-ІІ ст.), «Олімпійське  сузір’я  України» (Тютюнниківська  та Красносільська  ЗОШ І-ІІІ ст...). В  закладах  освіти  проведено  урочисті  лінійки  з  відзначенням  кращих  спортсменів  та  учасників  шкільних  змагань, організовано зустрічі  з  ветеранами  спортивного  руху  Чуднівського  району, виховні  години  на  спортивну  тематику, конкурси  дитячих  малюнків, стінгазет. Серед  спортивних  змагань  в  ході Олімпійського  тижня  було  проведено спортивні  естафети «Козацькі  забави», змагання  з  міні-футболу  та  настільного  тенісу, шашок, бігу  та  стрибків, малюлболу  та  «Веселі  старти» для  учнів  початкових  класів. Школярі ознайомилися з  ідеями олімпізму, історією розвитку Олімпійських держав, олімпійськими традиціями, звичаями та легендами різних країн світу, досягненнями України в галузях спорту.

Олімпійський тиждень проходив у всіх закладах загальної середньої освіти Чуднівської  громади, адже це має велику суспільну значимість, спрямовану на утвердження здорового способу життя, активізацію фізкультурно-масової роботи, забезпечення розвитку Олімпійського руху в Україні та залучення дітей до занять спортом.

Проведення  Олімпійського  тижня  та  Олімпійського  уроку   відбулося  за  участі  всіх  педагогічних  працівників  закладів  освіти, учнів, громадськості, спортивних  активістів та  ветеранів  спорту.