Відбулось святкове дійство «Спортивна гордість Чуднівщини»

Дата: 28.09.2020 11:26

З нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту України, з метою популяризації здорового способу життя, у суботу, 26 вересня, на стадіоні «Тетерів» відбулося святкове дійство «Спортивна гордість Чуднівщини».

Вітальними словами відкрив даний захід в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков.

На спортивне свято завітали голова районної ради Павло Домашенко, ветерани спортивної галузі та юні спортсмени, педагоги, батьки, щирі друзі спортсменів.

Радо вітали на святі ветеранів фізичної культури та спорту Чуднівщини. За активну участь у спортивному ветеранському русі, виховання підростаючого покоління їх було нагороджено дипломами та пам’ятними подарунками.

На стадіоні свою майстерність продемонстрували вихованці дитячо-юнацької спортивної школи Чуднівської міської ради відділення греко-римської боротьби, легкої атлетики та футбольні команди.

Під час заходу п’ятьом випускникам ДЮСШ вручили свідоцтва про закінчення школи.

У ході церемонії вручення відзнак «Спортивна гордість Чуднівщини» грамотами Чуднівської міської ради та пам’ятними подарунками нагороджено вихованців та тренерів ДЮСШ, кращих вчителів фізичної культури громади, колектив фізичної культури села Тютюнники, командира військової частини А 1979 Павла Агеєва.

Святковий настрій у цей день дарували солісти та хореографічні колективи «Фрідом» та «Перепілочка» міського будинку культури.

Продовженням свята стала календарна гра Чемпіонату України з футболу серед ДЮФЛ. Цього дня ДЮСШ – АІК «Чуднів» приймав на своєму полі команду «Чайка» з Петропавлівської Борщагівки.

Результати матчів:

ДЮСШ-АІК «Чуднів» -  Петропавлівська Борщагівка