Перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Чуднівської міської ради

Дата: 29.09.2020 13:17

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2011р. № 238 «Про Єдиний державний реєстр громадян, які потребують поліпшення житлових умов», пунктів 25 та 25-1 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР» затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11 грудня 1984 р. N 470 (із змінами) з 1 жовтня по 31 грудня 2020 року виконавчим комітетом Чуднівської міської ради здійснюється перереєстрація громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Чуднівської міської ради, в ході якої перевіряються їх облікові дані.

Перереєстрація здійснюється на підставі поданих громадянами наступних документів:

- довідки про склад сім’ї та реєстрацію;

- копії паспортів усіх дорослих членів сім’ї;

- копії довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру всіх членів сім’ї (за наявності);

- копії свідоцтв про шлюб/розірвання шлюбу та народження дітей;

- копії свідоцтва про право власності, технічного паспорта житлового приміщення, договору найму житла;

- витяги з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про наявність (відсутність) власності усіх членів сім’ї;

- довідки з місця роботи або навчання із зазначенням посади та стажу роботи на всіх членів сім’ї;

- документів, що підтверджують право на пільги (при наявності оригіналу).

Прийом документів проводиться щодня в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Чуднівської міської ради за адресою: м. Чуднів, вул. Героїв Майдану, 146.

Громадяни, які станом на 01.01.2021 р., не подадуть необхідні документи для перереєстрації не вважатимуться такими, що потребують покращення житлових умов.