Привітання в.о. Чуднівського міського голови Сергія Костякова з Днем працівників освіти

Дата: 02.10.2020 14:54

Шановні освітяни!

Щиросердно вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об’єднує всіх тих, хто відкриває нам двері у квітучий сад знань, науки, мудрості.

Діти – майбутнє держави. І саме ви невтомно і наполегливо плекаєте його – молоде покоління свідомих, талановитих громадян нашої країни.

Ви навчаєте думати, не зупинятися перед труднощами, відрізняти добро від зла, вірити в себе і своє майбутнє, відкриваєте та розвиваєте таланти, мотивуєте осягнути сенс життя і справжнього щастя, формуєте моральність і духовність.

У день свята висловлюю щиру вдячність за творчу, самовіддану працю, відповідальне ставлення до свого покликання, педагогічну майстерність і безкорисливе добро, які повсякчас ви даруєте своїм вихованцям.

Бажаю всім вам миру, міцного здоров'я, щастя, взаєморозуміння з учнями, пошани та вдячності, успіхів на освітянській ниві!

З повагою,

в.о. голови

Чуднівської міської ради                                                        Сергій КОСТЯКОВ