У міській раді відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 09.10.2020 20:03

Сьогодні, 9 жовтня 2020 року, у Чуднівській міській раді під керівництвом в.о. міського голови Сергія Костякова відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний роботи комісії було винесено питання про вжиття обмежувальних заходів на території громади для запобігання поширенню коронавірусної хвороби.

У ході засідання членами комісії було прийняте рішення про припинення роботи м’ясо-молочного павільйону Чуднівського кооперативного ринку з 9 по 15 жовтня 2020 року.