У Житомирі відбувся творчий вечір майстрині Наталії Гофінгер-Бугайчук

Дата: 12.10.2020 10:28

В другу неділю жовтня в Україні вже традиційно відзначають День художника. З нагоди святкування зазначеного професійного свята, 9 жовтня в Житомирі у приміщенні обласної філармонії ім.С.Ріхтера відбувся творчий вечір з художницею, майстром народної творчості, чуднівчанкою Наталією Гофінгер-Бугайчук.

Під час активного спілкування з глядачами майстриня розповідала, що її надихає і приносить ідеї, про свою авторську техніку, якою виконує живописні твори, про художні образи, які створює.

Під час творчого заходу художниця також представила свою персональну виставку, на якій експонувала 15 картин. Глядачі із захопленням розглядали картини, ділилися враженнями та емоціями, фотографувалися на фоні живописних творів.