З нагоди Дня захисника України у Чуднові відбулось урочисте покладання квітів

Дата: 13.10.2020 13:03

14 жовтня відповідно до указу Президента України наша країна вшановує мужність та відданість тих, хто боронив її землю у воєнні роки та  охороняє  її волю у теперішній час. Захист незалежності країни та цілісності рідної землі в усі часи був покликанням та обов’язком справжніх чоловіків.

З нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва  та свята Покрови Пресвятої Богородиці у Чуднівській громаді покладаються квіти до дошки пам’яті загиблим воїнам АТО,  пам’ятного знаку «Борцям за єдність та незалежність України», обеліску Слави, пам’ятних знаків козакам (с. Будичани, с. Дідківці), пам’ятного знаку «Чуднівська битва 1660р.» (с. Дубище).

Сьогодні, 13 жовтня, напередодні Дня захисника України, на майдані Рад відбулось урочисте покладання квітів до дошки пам’яті загиблим воїнам АТО.

Пам’ять загиблих героїв, які мужньо захищали кордони рідної країни, прийшли вшанувати в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков, голова районної ради Павло Домашенко, заступник голови райдержадміністрації Олександр Рудик, представники районної організації ветеранів, рідні загиблих воїнів АТО/ООС, працівники державних установ та організацій, громадськість.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх, хто з честю виконав головний обов’язок – захист рідної землі, хто віддав своє життя в ім’я незалежності та мирного неба нашої країни. Після чого учасники заходу поклали квіти до пам’ятних місць.

По закінченню церемонії покладання квітів, з нагоди свята зі словами вдячності та поваги в.о. міського голови Сергій Костяков вручив продуктові набори членам родин загиблих воїнів АТО/ООС Чуднівської громади.