Вшанування пам’яті загиблого воїна ООС Вадима Прокопенка

Дата: 13.10.2020 15:12

14 жовтня 2020 року минає роковина з дня загибелі нашого земляка,  українського героя, воїна ООС Вадима Прокопенка.

Вадим Прокопенко народився 7 вересня 1999 року в сільській багатодітній родині, яка згодом переїхала до села Турчинівка Чуднівського району. По закінченню школи Вадим навчався в Турчинівському професійному ліцеї, де здобув професії електрогазозварника та слюсаря-ремонтника. Здобувши освіту він відразу пішов на строкову службу у Збройні сили України, проходив її на Хмельниччині, згодом підписав контракт і  поїхав в зону ООС.

20-річний солдат-контрактник Прокопенко Вадим Михайлович загинув 14 жовтня 2019 року, у День захисника України. Помер у військовому госпіталі м. Маріуполь від вогнепального поранення, яке отримав внаслідок нещасного випадку, що стався під час несення чергування на лінії бойового зіткнення на глибині ротних опорних пунктів першого ешелону оборони в зоні ООС.

У цей пам’ятний день покладаються квіти до могили загиблого героя.

Мешканці громади вкотре висловлюють співчуття рідним та близьким загиблого Героя.

Світла пам’ять та вічна пам’ять Герою!