У міській раді відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 15.10.2020 11:38

Сьогодні, 15 жовтня 2020 року, у Чуднівській міській раді відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

На порядок денний роботи комісії було винесено питання про вжиття обмежувальних заходів на території громади для запобігання поширенню коронавірусної хвороби, про роботу та початок опалювального сезону 2020-2021 р. закладів освіти.

У ході засідання членами комісії прийняте рішення призупинити роботу Чуднівського закладу дошкільної освіти «Веснянка» з 16 по 30 жовтня   2020 року.

Робота шкіл громади продовжується у звичному режимі, осінні канікули мають розпочатися за графіком, 26 жовтня 2020 року.