Спортивні здобутки вихованців Чуднівської дитячо-юнацької спортивної школи

Дата: 19.10.2020 13:50

14-16 жовтня 2020 року у м. Івано-Франківськ проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед молодших юнаків 2005-2006 р.н. У складі збірної команди Житомирської області були вихованці Чуднівської ДЮСШ відділення легкої атлетики, тренери-викладачі Віктор Вєдєрніков та Ігор Шаустюк.

За результатами змагань у метанні диску серед дівчат бронзову нагороду здобула чуднівчанка Юлія Воробйова. У штовханні ядра серед юнаків срібним призером чемпіонату України став Костянтин Шпита, який виконав норматив 1-го спортивного розряду.

16-17 жовтня 2020 року у м. Житомирі проходив чемпіонат Житомирської області з греко-римської боротьби серед молодших юнаків. Це були відбіркові змагання до чемпіонату України, який має відбутися наприкінці жовтня у м. Києві.  В результаті запеклих сутичок місця розподілились так :

• Вагова категорія до 42 кг.  – Ломакін Олександр - 2 місце;

Гринюк Акім               - 4 місце.

• Вагова категорія до 46 кг. -  Березюк Володимир - 1 місце;

Приходченко Максим - 4 місце.

• Вагова категорія до 58 кг. – Короченко Ілля   -  2 місце;

Лапчик Павло   - 4 місце;

Поліковський Олександр - 5 місце.

• Вагова категорія до 69кг. -   Годлюк Богдан -   5 місце.
  • Вагова категорія до 85 кг. - Якимчук Артем - 3 місце.

У загальнокомандному заліку чуднівські борці зайняли почесне ІІІ місце.

Чемпіонат  дитячо-юнацької футбольної ліги України :

Юні футболісти «ДЮСШ-АІК» приймали на своєму полі суперників ФК «Каскад» з м. Бровари.  Старші юнаки U -17 зіграли матч в нічию 1:1, а молодші U-15 виграли у своїх суперників 8:0.

Чемпіонат Житомирської дитячо-юнацької футбольної ліги :

Старші юнаки U-14  в гостях у любарських ровесників виграли з рахунком 8:0.

Молодші юнаки U-12  в дома поступились команді з м.Бердичева з рахунком 5:6.