Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Чуднівської міської ради

Дата: 23.10.2020 13:48

Сьогодні, 23 жовтня 2020 року, під головуванням в. о. Чуднівського міського голови Сергія Костякова відбулось чергове засідання виконавчого комітету міської ради.

У ході засідання  було розглянуто ряд важливих питань, зокрема:

• про готовність об’єктів соціальної сфери та житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 років;
  • про зняття громадян з квартирного обліку;
  • про стан виконання батьківських обов’язків.

Заслухавши інформацію спеціаліста служби у справах дітей, комісія погодила питання щодо позбавлення батьківських прав стосовно дитини. На засідання були запрошені всі сторони спірних питань, пояснення яких було заслухано та взято до відома.

Також під час засідання члени виконавчого комітету надали дозвіл на встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, на встановлення спортивного майданчика у м. Чуднів, на знесення житлового будинку та прийняли рішення про видалення зелених насаджень у селі Турчинівка  по вулицях Молодіжній і Житомирській.