Висловлюємо щирі співчуття з приводу передчасної смерті головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення Чуднівської міської ради Тарасюк Тетяни Михайлівни

Дата: 03.11.2020 14:34

2 листопада на 49 році життя зупинилось серце Тарасюк Тетяни Михайлівни – головного спеціаліста відділу фінансово-господарського забезпечення Чуднівської міської ради.

Тетяна Михайлівна була веселою, життєрадісною, відрізнялася мудрістю, високою працелюбністю та стійкими принципами життя. З великою повагою відносилась до колег по роботі та завжди готова була прийти на допомогу. У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Тетяною Михайлівною, вона залишиться талановитою, працьовитою і чуйною людиною, яка віддано служила обраній справі.

Колектив  Чуднівської міської ради висловлює свої щирі співчуття родині з приводу великої втрати – смерті люблячої дружини, мами і бабусі.

Нехай добрий, світлий спомин про Тетяну Михайлівну назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, усіх, хто її знав, любив та шанував.

Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.

Вічна пам’ять!