З нагоди Дня Гідності та Свободи у Чуднові відбулось покладання квітів

Дата: 20.11.2020 10:48

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День гідності та свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.

Нинішній день – це день і радощів, і смутку. Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року, назавжди змінила українців.

Сьогодні, 20 листопада, напередодні Дня Гідності та Свободи у Чуднові біля пам’ятного знаку «Борцям за єдність та незалежність України» відбулось урочисте покладання квітів.

В урочистому зібранні взяли участь в.о. Чуднівського міського голови Сергій Костяков, керівництво району, представники районної організації ветеранів, працівники державних установ та організацій, громадськість.

Учасники зібрання поклали квіти до пам’ятного знаку та хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні, загиблих воїнів АТО/ООС.

У Чуднівській міській бібліотеці оформлено тематичні виставки друкованих видань приурочені цьому дню «Навіки слава Україні, Героям слава навіки», «Майдан у книгах».

Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, героїв-добровольців, які з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України і її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.

МИ ВІЛЬНІ ТВОРИТИ МАЙБУТНЄ!