Вшанування пам’яті загиблого воїна АТО Віктора Оболєнцева

Дата: 24.11.2020 11:24

24 листопада 2020 року минають 6-ті роковини з дня загибелі нашого земляка,  українського героя, воїна АТО Віктора Оболєнцева.

Оболєнцев Віктор Миколайович – номер обслуги 79-тої окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, молодший сержант.

Народився 27 червня 1971 року у селі Знам’янське Чорноморського району Кримської області (нині – Автономна Республіка Крим). Закінчив середню школу у Криму та професійно-технічне училище за спеціальністю «електрик» у Луганській області.

Працював електриком на шахті в місті Єнакієве Донецької області. У 1995 році разом з рідними переїхав у село Довбиші Чуднівського району Житомирської області. Працював на місцевому сільськогосподарському підприємстві.

15 серпня 2014 року мобілізований до лав Збройних Сил України. Пройшов військову перепідготовку на Яворівському та Миколаївському полігонах. Служив номером обслуги у 79-й окремій аеромобільній бригаді Високомобільних десантних військ Збройних Сил України (військова частина А0224, місто Миколаїв).

З осені 2014 року брав участь в антитерористичній операції на сході України.

24 листопада 2014 року у районі селища Піски Ясинуватського району Донецької області в бліндаж, у якому знаходився молодший сержант Оболєнцев, влучив снаряд. Від отриманих поранень військовослужбовець загинув.

За особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (15.05.2015; посмертно) та нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

У вересні 2015 року у селі Довбиші біля Хреста загиблим воїнам Другої світової війни Віктору Оболєнцеву відрито пам’ятний знак.

Щороку в цей пам’ятний день покладаються квіти до могили та пам'ятного знаку загиблого героя.

Мешканці громади вкотре висловлюють співчуття рідним та близьким Віктора Оболєнцева.

Світла пам’ять та вічна пам’ять Герою!